Co uvidíte ve čtvrtek? José chce odvést děti

Co uvidíte tento čtvrtek ve Svatbách v Benátkách na Primě ve 20.15? Připravili jsme pro vás speciální sestřih, kde uvidíte scény, které vám napoví víc. Ivan se konečně rozhoupe a udělá razantní krok ve svém životě, zatímco José se svého nově nabytého otcovství chopí až s příliš velkou vervou.

Poté, co Marika zjistí, že Lola s Ivanem udržuje poměr, udělá doma takovou scénu, z které se Ivan jen těžko vzpamatuje. Vypadá to, že románek s Lolou byl akorát tak poslední kapkou pro tolerantní přístup Mariky k manželství. Ivan to vycítí a rozhodne se poměr s Lolou ukončit, i přestože ta pro něj má ve svém novém bytě malé erotické překvapení. Oznámí to Marice. Ta má pro něj však jiné překvapení, rozhodla se ho "stíhat".

Olga potká znovu Filipa

Lola své trápení, kdy ji Ivan nechal, rozhodla vyřešit tak, že se půjde opít do čajovny. Z čajovny volají rovnou Olze, aby ji odvezla domů, protože paní Brajčič už není schopná chodit. Olga v čajovně potká Filipa, kterého strašně dlouho neviděla. Filip se jí bude snažit pozvat na skleničku, ale Olga odmítne. Nakonec to však bude on, kdo bude muset opilou Lolu dostat domů.

José se svého otcovství nehodlá vzdát, Olga mu neustále tvrdí, že rodina nejsou a po eskapádě s pokusem o zásnuby je na Josého ještě stále pěkně naštvaná. José jí vyčítá, že děti se na vesnici nudí (babička s dědečkem odjeli do Moskvy). Olga teď momentálně nemá čas s dětmi kamkoliv vyrazit, a tak jim José vymýšlí program.

Rozhodne se dědovi Drozdovi pomalovat s dětmi králíkárnu. Co mu na to řekne Alois po svém příjezdu, na to si budeme muset ještě chvíli počkat, ale José dostane i daleko bláznivější nápad. Pro něj totiž není problém slíbit znuděným dětem i odjezd k moři. Jen se nezeptá Olgy...

Olga mezitím s Lolou ve svatebním salonu prožívají asi největší výzvu ve své profesi – utajit a naplánovat svatbu slavné české herečky a jednoho politika. Musí najít její dvojnici, v čemž jim pomůže Romeo. Romeo před Olgou dává na odiv svůj čerstvě obnovený vztah s manažerkou, kterou v podstatě odvedl od oltáře. A Olga to s klidem rozhodně nebere...

Svatby v Benátkách uvidíte ne Primě ve 20.15 již tento čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.