Co uvidíte ve čtvrtek ve Svatbách? José se konečně zeptá

Poslední díl Svateb v Benátkách byl pro Olgu velice důležitý. Romeo jí vyznal svoje city a nezůstalo jen u nich. Jak bude vypadat ráno poté? Podívejte se na exkluzivní sestřih, který uvidíte pouze u nás na webu.

Přestože se s Romeem stalo to, co se stalo, pro Olgu je nejdůležitější hlavně najít prostor k tomu, aby zde mohla začít podnikat s Romeem sama bez Loly. Romeo ovšem Olze neustále tvrdí, že se zamiloval a ta ho nebere a ani nechce brát vážně.

Lola si trvá na tom, že bude podnikat v Praze. Bývalý manžel Anté jí sice peníze nepůjčil, ale Ivan ano. A Ivanovu manželku Mariku začíná pronásledovat její ženská intuice, sama cítí, že i když se Ivan doma chová naprosto vzorně, něco za tím je. Svěří se Olze, která o jeho milostném poměru s Lolou už dávno ví. Olgu naštve to, že se Ivan rozhodl půjčit peníze Lole a ne vlastní sestře. Dá mu ultimátum – peníze Lole nepůjčí a ukončí jejich milostný poměr, nebo to ona řekne Marice. A je více než jasné, že pokud to Olga udělá, Maričin pohár trpělivosti přeteče...

V ordinaci se objeví Davidův syn

Ve chvíli, kdyby to David nečekal, se v jeho ordinaci zjeví jeho devatenáctiletý syn. Lenka samozřejmě nic netuší a David se to snaží utajit i před ní. Domluví si se synátorem schůzku v hospodě, kde se tak opijí, že mladému ujede autobus do Českých Budějovic, a tak ho David nechá přespat u něj. Ráno se u Lenky a Davida objeví Viktor, dávný kamarád a kolega Davida. Dozví se Lenka, co za devatenáctiletého teenagera má v obýváku?

Nudistická svatba

Svatební salon Navždy spolu sice končí, nicméně holky se rozhodnou přijmout ještě jedny klienty ze známosti. Přichází k ním pošťačka Boženka, kamarádka Libuše, která chce oženit syna a zároveň mu rozmluvit jeho bláznivý nápad na svatbu. Její syn je totiž nudista a se svojí nastávající chce mít svatbu ve stejném duchu.

Svatební obřad, který je už na spadnutí, bude ovšem daleko dramatičtější. Těhotnou doktorku totiž přepadnou porodní bolesti už u oltáře. Co je nutné udělat, aby byla svatba platná a mladá žena mohla v klidu porodit?

José ze začne ptát

U Drozdů na statku se mezitím změnilo naprosto všechno. Alois se zbláznil. Po tom, co ho Libuše málem opustila, se Alois rozhodl podstrojovat jí. Nechal ji od Josého namalova, a dokonce si namalovat i tetování! Taková je láska. José si na statku, kde jsou i děti, začíná všímat jeho podobnosti s Danem a spočítá si jasné počty. Na Olgu uhodí s jednoduchým dotazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.