Dana Batulková prozradila, co se bude dít s její seriálovou švadlenou Jánskou

Svatby v Benátkách - Batulková o své seriálové postavě

Dana Batulková se objevila ve čtvrtečním dílu Svateb v Benátkách jako ŠŠ. Nebojte se, sympatická herečka nebude hrát žádné policejní složky s krutými sklony, naopak. Je z ní Šikovná Švadlena Jánská. V rozhovoru nám prozradila, co se bude s její postavou dít dál.

Autorky seriálu psaly novou postavu přímo pro ni. Dana Batulková nám představila svoji seriálovou Jánskou jako velice šikovnou dámskou krejčovou, která zaskočí za nemocného krejčího pana Zeleného (Petr Kostka). Ve videorozhovoru od Dany uslyšíte, co čeká postavu Jánské v seriálu dál. A my vám garantujeme, že vás to poměrně překvapí! Inu, nezbývá nic jiného, než si pěkně počkat, co se bude dít dál.

Mužské práce mě baví víc, říká Dana Batulková

Šestapadesátiletá Dana Batulková se před lety objevila jako televizní hvězda taneční soutěže a vypadá to, že šikovná není jen na tanec. Sama se nám přiznala, že šití kdysi patřilo mezí její koníčky. „Před nějakými dvaceti lety jsem hodně šila na děti podle časopisů. S kamarádkami herečkami jsme společně jezdily nakupovat látky, pokaždé jsme tam nechaly skoro celou výplatu. Zvládla jsem ušít i kabát s podšívkou. Moc mě to bavilo, byl to pro mě relax. Poté, co jsem přišla o šicí stroj, už si nepřišiju ani knoflík. Šít už by mě nenapadlo, ale možná začnu zase plést, ovšem na tlustých jehlicích, pletení je příjemné odreagování, ale k šití už se určitě nevrátím. Dneska relaxuju spíš prací na zahradě nebo se jdu projít se psy,“ vysvětluje Dana Batulková.

Takže s otázkou, jestli existuje vůbec něco, co herečce Daně Batulkové nejde, jsme samozřejmě dostali zápornou odpověď: "Já jsem šikovná, jde mi skoro všechno. Když děti byli malé, tak jsem dělala všechny domácí práce od vaření po úklid. Ale spíš mě baví mužské práce. Být venku, něco brousit, jeden čas jsem si rekonstruovala i nábytek. Ten talent jsem zdědila po tatínkovi, leccos jsem od něj totiž odkoukala," vysvětlila nám představitelka nové seriálové postavy.

Těšte se na úterní Svatby v Benátkách na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.