David, Lenka a miminko. Když prožíváte bolest místo radosti

Martin Kraus v seriálu Svatby v Benátkách rozehrává bolestnou etudu. Jeho seriálový David Grábner prožívá nezáviděníhodnou situaci, která se v životě jen těžko přechází. David trpí u momentů, jež by měly být v životě ty nejšťastnější.

V úterním dílu (č. 44) jste mohli sledovat Davida, který se těžce vyrovnává se svým osudem podvedeného manžela a otce. V hlavě mu visí pouze jedna otázka: má po tom všem, co mu Lenka provedla, zapomenout? A může být vůbec něco takového možné?

O to těžší je to v případě, pokud zjistíte, že vaše žena čeká dítě ne s vámi, ale se svým milencem, který byl kdysi vaším nejlepším kamarádem. Davida Grábnera zkouší život jak jen může. Zatímco prvotní šok se snažil zapít a na chvíli od problémů utéct, teď se bude muset poprat s výzvami, jež mu život nadělil.

Fotografie z ultrazvuku zase rozbolaví duši

Jak moc těžké je koukat na fotografii z ultrazvuku, kterou vám přikládá vaše milovaná žena, když dítě není vaše? Okamžik, na který se člověk ve svém životě nejvíc těší zcela vystihuje pojem "smíšené pocity".

Podívejte se na scénu, kdy José otvírá svůj nový bar místo čajovny. A na Davidovi je na první pohled patrné, že není ve své kůži. Pohled zabodnutý do skla plného lahodného bourbonu, který slibuje zapomnění. Zároveň na druhé straně vašeho vzdáleného života stojí Lenka, která ukazuje fotografii z ultrazvuku.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20. 15 každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.