David má černočerné svědomí, prozradí to Lence?

David se vyspal se svojí praktikantkou Hankou. Má černé svědomí a je z vlastní nevěry rozhozený. Musí to někomu říct. Bohužel se ještě ten den vrací jeho těhotná manželka domů. Podívejte se na exkluzivní sestřih ze čtvrtečního dílu.

Svatby v Benátkách teď divákům a divačkám předkládají jeden velký talíř nevěry. Někdo ji zcela odsuzuje, jiný pro ni dokáže najít drobnou omluvu. Vždycky je to věc, která se špatně přiznává sama sobě. Stejně je to u Davida Grábnera. Ten si dlouho nechtěl přiznat, že ho vůbec nějaká studentka medicíny může přitahovat. Jenže Hanka se ničeho nebojí. A hlavně ne mužů. Omotala si ho slušně kolem prstu i svým divokým životem.

Davidovo černé svědomí

Davidova návštěva night clubu bohužel skončila fyzickým milostným vzplanutím k Hance. David po této noci neví, co se se sebou. Zklamal sám sebe a hlavně podvedl svoji těhotnou manželku, která nemá o ničem tušení. Musí to někomu říct. Svému nejlepšímu přítelovi (Viktor Brom) už nevěří, jde za ráznou Dagmar. Dagmar ho vyslechne, ale také mu pořádně vynadá. Zakáže mu cokoliv říkat Lence. Je však otázka, jestli to Davidovo svědomí vydrží. Lenka se za chvíli vrací domů.

Lola se vdává

Lola zjistila, že Milánek poslal finanční dar kojeneckému ústavu. Je jí zcela jasné, že Milánek se dítěte nevzdá. Milánkovi slíbila, že se o dítě budou pokoušet i přesto, že jí lékaři (údajně) řekli, že dítě už mít nikdy nebude (Lola podstoupila tajně sterilizaci). Milánek posílá finanční dary do kojeneckého ústavu s naivní představou, že bude případná adopce dítěte snažší. Během hádky se ti dva zasnoubí a svatbu stanoví na 1. června!

Filipovi hrozí vězení a u Drozdů zavládne smutek

Filipovi stále není do smíchu, co se jeho firmy týče. Už za ním chodí i zedníci, kterým dluží několik výplat. Nikdo mu nemůže pomoci. Jeho mizernou náladu odnese i malý Daneček, kterého Filip seřve. Ten uplakaný běží za Josém, že ho trenér nemá rád.

Libuše Drozdová se urputně připravuje na svoje testy autoškoly – má nový účes a lakuje si nehty. Její úsměv však zkoušející neoblomí a Libuše nakonec odejde bez čerstvého řidičského průkazu. Zhroutí se přímo ve svatebním salonu, protože její kamarádka Boženka autoškolu udělala. Co bude dělat?

José maluje obrovské plátno pro výstavu do Prahy. Je plný lásky a inspirací mu bude hlavně Olga, po které obraz pojmenuje. Olga má pro něj také velké překvapení.

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.