David si bude v úterý vylévat srdce

Co se bude dít v následujících Svatbách v Benátkách, které uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě? David bude vstřebávat informaci, že jeho dítě je dítě Viktora Broma. A vstřebávat to bude přetěžce, jak se můžete podívat s předstihem i v sestřihu.

David Grábner se konečně dozvěděl, že Lenka sice čeká dítě, ale otcem není on sám. Po šokující informaci zubař prožívá vztek a sebelítost. A každý z nás ji prožívá jinak. Davidova první zastávka je u Dagmar, která ho sice podpoří, ale také smekne klobouk před Lenkou, která měla neuvěřitelnou odvahu říct Davidovi pravdu. David to nechápe a odmítá jít ten den ordinovat.

V takové situaci se ukáže, že má i José srdce na dlani. Když uvidí zoufalého Davida, jak se dobývá do čajovny, protože chce panáka, vezme si ho stranou. I José přece prožívá něco podobného s dvojčaty. Chmurné myšlenky zahání prací v čajovně, z které se brzy stane bar a hlavně kulturní místo plné výstav a koncertů.

Davidova cesta však u Josého nekončí, Lenku nechce ani vidět, a tak se rozhodne přespat opilý ve své ordinaci. V tomto momentě se také odhalí, že svérazný zubař Jonáš vysloveně žije v zubařském křesle. Nakonec se David potká s Olgou, která ho k sobě vezme na víno. A mobilní telefon Davida neustále vyzvání a vyzvání, stejně jako v jeho hlavě stoupá míra alkoholu...

Navždy spolu přebírá matka Romea

Romeův odjezd na Island způsobil několik problémů, na které Olga s Lolou hodně rychle přijdou samy. Ve dveřích salonu se totiž objeví Romeova matka, velká podnikatelka a také naprosto nesnesitelná osoba v jednom. A holky ze svatebního salonu si vezme pěkně do parády, protože Romeo jí přenechal svůj podíl v podnikání.

Svatby v Benátkách uvidíte už příští úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.