Davidova preventivní prohlídka se trochu zvrtla! S Hankou jsou přistiženi

Svatby v Benátkách – David s Hankou přistiženi

Hanka nedá pokoj! David Grábner se i po jeho úletu s praktikantkou medicíny, musí vypořádat s její přítomností. Davidova preventivní prohlídka se trochu zvrtla...

David se s Hankou po jejich společném úletu domluvil, že to bylo poprvé a také naposledy. Hanku jste pár dílů v seriálu Svatby v Benátkách neviděli, teď se ovšem vrátila v plné parádě. Budoucí zubařka a momentální studentka si přivydělává jako tanečnice u tyče v jednom z pražských barů. Davidovi tvrdí, že se mu nechce motat do života, protože i ona má ten svůj. A David? Ten má manželku, s kterou v nejbližší době čeká narození potomka!

Chemii neodoláš

Během preventivní prohlídky Davida si spolu zaflirtovali takovým způsobem, že se ani David příliš nebránil. Vzájemné chemii a kráse Hanky se nejspíš nedá odolat. Martin Kraus se nám k situaci své seriálové postavy vyjádřil slovy, že "chemie je chemie a chlapi jsou chlapi, bohužel." Sám však proti nevěře Davida protestoval: "David je strašně hodný člověk, až takový Mirek Dušín, mám takový pocit. Nevěra se k němu příliš nehodí."

Jak je vidět, život je plný překvapení!

Podívejte se na flirtovací scénu Davida a Hanky!

Sdílejte článek