Dojemná scéna z finále: Olga prožívá svou vysněnou pohádku

Svatby v Benátkách - José a Romeo před svatbou

"Připadám si, jak kdyby ta svatba snad nebyla ani moje. Jako by se to dělo někomu jinému." svěřuje se Olga Josému noc před svatebním obřadem. Vlastnímu štěstí se prostě občas bráníme uvěřit...

Krásné blonďaté podnikatelce se konečně splnil sen. Zatímco léta připravovala svatbu pro jiné, zítra ji konečně zažije na vlastní kůži, a to se vším všudy. S nervozitou, s plány, které se nedodrží a hlavně s ženichem, kterého miluje.

Její hlava se zdráhá tomuto dni uvěřit, bojí se, aby se neprobudila. I v ten moment u ní po jejím boku stojí jako vždy José, jenž ji uklidňuje, že z tohoto snu jen tak neprocitne. Olgu s Josém svedl osud už před deseti lety tak, aby je po dlouhých letech mohl dát znovu dohromady.

Příběh, jenž se často nestává, se ani zdaleka nepodobal pohádce. Hlavně Olgu čekala dlouhá cesta, která ji na konci znovu postavila před rozlítaného Josého. Cesta, kdy musela přijmout, že některé lásky jsou jen na moment, jiné mají určitou trvanlivost. A teď doufá, že řekne "ano" tomu pravému.

Oba ví, že je to správně.

Poslední díl druhé série Svateb v Benátkách uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.