Eliška si kvůli touze po dítěti nevšimla, že manžel má jinou

Daniela Verzichova alias Eliška Krejzová

Eliška Krejzová je jednou z dalších postav seriálu Svatby v Benátkách, která naprosto odpovídá realitě. Je manželkou Filipa Krejzy, jenž má však oči pro jinou. Eliška je tak zaslepená touhou po dítěti, že jeho nevěru vidět snad ani nechce...

Dneska nepřijedu, mám obchodní jednání. Nebo: nejspíš se to protáhne, nečekej na mě. To slýchává nejenom seriálová Eliška Krejzová. Prázdné místo v posteli je čím dál tím chladnější, stejně jako vztah s manželem, s kterým si byla kdysi tak blízká. Poslední průzkumy týkající se nevěry říkají, že až 40 procent Čechů a Češek je nevěrných. Patříme mezi nejnevěrnější národy na světě. A Eliščin manžel je jeden příklad za všechny.

Filip Krejza tráví nejvíce času podnikáním a nevěrami. Už rok se stýká s Olgou, se svou bývalou láskou ze školy, která mu kdysi dala kopačky. Zatímco se Eliška zoufale snaží být dobrou manželkou a ženou, on utajuje milostný vztah, ačkoliv jeho manželka už tři roky touží po dítěti. Eliška je tak zaslepená, že přestává vidět to, že se v jejím manželství začínají dít podivné změny. Její manžel se zamiluje do Olgy. Všechno je otevřené a uvidíme, kam to všechno dospěje.Sama představitelka Elišky Krejzové, českobudějovická herečka Jihočeského divadla, se přiznala, že si není úplně jistá, kam její postava Elišky povede. Zůstane s ní manžel? Nebo ho opustí sama? To jsou otázky, kterými se i Daniela Verzichová nechá překvapit.

Snažení Elišky mít dítě však naprosto rozumí: "Ve snaze otěhotnět je Eliška urputná, ale rozhodně ne nereálná. Možná vnímá problémy, které s manželem mají, proto se tak upíná na dítě, naivně si myslí, že dítě jejich problémy vyřeší. Spousta žen řeší podobný problém a podobně se i chová," vysvětluje.

Daniela Verzichová je shodou okolností čerstvou maminkou, takže takovýmto pocitům podle svých slov naprosto rozumí. Po tom, jak to dopadne mezi Filipem a Eliškou, se však nepídí...

Nechte se překvapit i vy, jak dopadne manželství Filipa a Elišky. První díl uvidíte už tuto neděli ve 20:05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.