Exkluzivně ze sedmého dílu! Příští týden se ve Svatbách objeví nový nápadník!

Šestý díl Svateb v Benátkách právě skončil a vy chcete vědět, jak se všechny vztahy a situace v seriálu budou vyvíjet? Podívejte se na náš exkluzivní sestřih dalšího dílu, který uvidíte až příští neděli. Buďte s námi o krok napřed!

Na statku se objeví dopis bez adresáta. Písmena jasně naznačují, že jde o romantickou báseň. Vypadá to, že někdo v domě má svého nápadníka. Libuše ihned romantické verše pozná, jsou přeci od Fráni Šrámka. Rromantické vyznání lásky si přisvojí Andy, která předpokládá, že je to omluva Huga za jeho nemožné chování minule. Jenže pak se zjistí, že adresátka je úplně jiná dívka či žena...

Andy se druhý den ztratí a je nezvěstná, nikdo neví, kde je. Nakonec ji najde v bezvědomí David Grábner s Lenkou. Co se stalo?

Ani vztah Filipa s Olgou není zcela v pořádku, rozvod se díky Filipovi neustále protahuje a Olga už neví kudy kam. Hádají se. Filip začne mít i doma peklo. Eva Krejzová na něj uhodí, myslí si, že si Filip do bytu nahoře tahá ženy. Filip z toho elegantně vybruslí, ale zároveň tím zavaří úplně jinému muži. Do všeho se ještě k tomu nebezpečně zaplete Olga...

Olga začíná mít starosti o svého syna. Ten už jenom při pomyšlení na fotbal zvrací a zároveň prozrazuje Olze svůj talent. Umí perfektně kreslit a Olga si toho vůbec nevšimla!

Podívejte se na náš exkluzivní sestřih!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.