Fotogalerie: Podívejte se za kamery 30. a 31. dílu

Podívejte se exkluzivně do zákulisí natáčení 30. a 31. dílu Svateb v Benátkách. Poznejte tak, jak se natáčí jednotlivé scény, které jste viděli tento týden v televizi!

Co se v seriálu dělo?

Lenka se odstěhovala do penzionu, kde půl týdne neteče teplá voda. "A co si pro mě udělal ty?" ptá se Lenka čím dál tím častěji Viktora. Ten však couvá, jak může. Viktor Brom je totiž ženatý. Jeho manželka nic o Lence zatím neví, ale nejspíš neví ani o dalších milenkách, které měl Viktor před nebo během jejich manželství.

Marika načapala Ivana, jak se líbal se svou mladičkou kolegyní. Ta se odhodlala Ivana svést a povedlo se jí to, i když se Ivan zuby nehty bránil. Jeho sukničkářství je však nejspíš diagnóza. Za to Marika toho má nejen jako zdravotní sestřička, ale hlavně jako manželka dost.

Olga se snaží zachránit všechny svatby a do toho se snaží, aby si její dvojčata oblíbili Romea. Ty ho však moc neberou a dokonce se s ním hádají.

Alois má doma ve Špičce zase pěkné pozdvižení. Někdo z rodiny ho totiž přihlásil do Prostřena! A tak se rozhodl vymyslet menu snů, aby vyhrál. Od všech dostává cenné rady a hlavně hodně vaří. Na jaké maso se soutěžící můžou těšit? Hádejte dvakrát :-)

Podívejte se do fotogalerie na to, jak probíhalo natáčení. A jak vypadají herci za kamerou:

Svatby v Benátkách už uvidíte každé úterý a čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.