FOTOGALERIE: Scény ze zákulisí natáčení Svateb v Benátkách

Tento týden se některé příběhy ve Svatbách v Benátkách opravdu vyhrotily. Náš web vám pravidelně přináší informace ze zákulisí natáčení. Podívejte se teď na to, jak se natáčely poslední dva díly.

A copak se stalo tak pozoruhodného během tohoto týdne? Paní Krejzová byla nucena si pod nátlakem svého syna Filipa rozmyslet vystěhování Olgy Drozdové z bytu, protože s jejím ženatým synem měla poměr, bohužel ale dostala jiný ďábelský nápad, jak se zbavit Olgy nadobro. Rozhodla se Lole a Olze neprodloužit pronajímaný prostor, ve kterém mají holky svatební salon. To bohužel skoro znamená konec veškerého podnikání, protože kde jinde by měl být maloměstský svatební salon než na náměstí?

Počínání Evy Krejzové rozdmýchalo Lolin dlouhodobý nápad vytvořit si svatební salon v hlavním městě. Olga však nechce nechat děti a rodiče napospas a odmítá se stěhovat do Prahy. Mezitím se její tatínek dozvídá velice nemilým způsobem o tom, že ho Libuše podvádí. Nachytá je přímo při činu!

Podívejte se do zákulisí seriálu ve fotogalerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.