Seriály a filmy

20. července 2014 10:00

Petra Kloidová

Fotogalerie ze zákulisí 4. dílu

Ve čtvrtém díle jste viděli rozhodující moment, kdy se Olga poprvé setkala s manželkou Filipa Eliškou. Zároveň se Olga ještě stihla pohádat se svým otcem kvůli Ivanovi, který dluží všude, kam se podívá. Vy se pro změnu podívejte na to, jak se čtvrtý díl natáčel.

Zatímco sestřička Lenka řeší úplně jiné starosti. A to, jak dostat svého zubaře do chomoutu. Hodlá si ho vzít, ať se děje, co se děje. Dokonce se poměrně zoufalá jde poradit s Olgou, jak tohoto rozmarného zubaře dostat do chomoutu. Olga je z toho opravdu v rozpacích...Nakonec však David přijde s tím, že má pro Lenku dárek, který koupil po cestě ve zlatnictví...a moc ji nepotěšil.

Marika řeší Ivanův problém, který dostal celou rodinu do finančních potíží. Ivan se odmítá obrátit na svoje rodiče, a tak to udělá Marika sama, tvrdě však narazí...

Podívejte se, jak se natáčely jednotlivé scény, které jste viděli minulou neděli:

Na co se můžete těšit v dalším díle?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.