Hanka skóruje (bez trička). David si už nemůže nevšimnout

Svůdná medička Hanka se rozhodla během své praxe opravdu zabodovat. I nepoužitelný zubař David Grábner si konečně všimnul, že jeho praktikantka umí dokonale použít ženské zbraně. Podlehne?

Dvacetiletá studentka stomatologie se pomalu ale jistě dostává do chodu Davidovy zubní ordinace, kde je na praxi. David ji ukazuje všechno, co by se měla jako budoucí zubařka naučit. Hanka je svůdná holka, která si je svých ženských zbraní vědoma. Zároveň se také společnou prací s Davidem Grábnerem o něm dozvídá něco víc.

Ví o jeho patáliích s Viktorem Bromem, jenž chce najednou vychovávat dítě, kterého se vzdal. Hanka mu během společného rozhovoru složí poklonu, zároveň však dočista zapomene, že se převléká. A tak David Grábner uvidí její přednosti v plné kráse. I když se v této situaci zachová jako profesionál, probudí se v něm i kousek typického muže, který si prostě nemůže nevšimnout!

Podívejte se na povedenou scénu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.