Hlasujte o vaší nejoblíbenější scéně z posledního dílu Svateb v Benátkách!

Podle diváckých reakcí se finální epizoda druhé řady Svateb v Benátkách stala tou nejoblíbenější. Jak by také ne, když se hlavní postava Olga konečně dočkala splnění svého snu. Oficiální ano Olgy a Josého dojalo každého. Nebo to byla jiná scéna? Hlasujte!

Na první pohled se příběh Olgy Drozdové, krásky z Benátek nad Jizerou, která má všechno, jen ne osobní štestí ve formě skvělého partnera, uzavřel. Před Olgou a Josém je ještě celý společný život. Olga si v posledním dílu druhé řady konečně řekla ano s temperamentním umělcem Josém, s kterým ji dal osud dohromady jen na jednu jedinou noc před deseti lety. Ta noc měla fatální následky, ale rozhodně se vyplatila.

Jejich dvojčata byla ten důvod, jenž Olgu a Josého držel pospolu i ve chvíli, kdy Olga o Josém jako partnerovi nechtěla ani slyšet. Jejich svatební den byl tak završením dlouhé cesty odmítání a zdolávání různých problémů (všichni si pamatujeme na Filipa, že?). Svatba Olgy a Josého se zpočátka nesla v duchu šedesátých let, kdy Milánek s Lolou připravili budoucím novomanželům překvapení ve formě zážitku. Sledovat zpěv Milánka (Noid) a do rytmu vrtícího se Davida Grábnera (Martin Kraus) společně s Ivanem (Jiří Dvořák), to byl opravdový zážitek, který nejspíš už nikdy neuvidíte.

Nesmíme zapomenout ani na zpověď Romea, který Olze přiznal, že udělal chybu, když ji nechal jít. A samotný svatební obřad na zámku byl dojemnou tečkou. Co myslíte vy?

1) Dám dělovou ránu?

Překvapení ve stylu 60. let dostalo (nejen) Josého a Olgu do kolen, ale hlavně nás!

2) "Tu pravou jsem nechal jít." Romeo zpověď

3) "Nebojíš se?"

4) Svatební obřad

HLASUJTE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.