Hlasujte o vaší nejoblíbenější scéně z posledního dílu Svateb v Benátkách!

Podle diváckých reakcí se finální epizoda druhé řady Svateb v Benátkách stala tou nejoblíbenější. Jak by také ne, když se hlavní postava Olga konečně dočkala splnění svého snu. Oficiální ano Olgy a Josého dojalo každého. Nebo to byla jiná scéna? Hlasujte!

Na první pohled se příběh Olgy Drozdové, krásky z Benátek nad Jizerou, která má všechno, jen ne osobní štestí ve formě skvělého partnera, uzavřel. Před Olgou a Josém je ještě celý společný život. Olga si v posledním dílu druhé řady konečně řekla ano s temperamentním umělcem Josém, s kterým ji dal osud dohromady jen na jednu jedinou noc před deseti lety. Ta noc měla fatální následky, ale rozhodně se vyplatila.

Jejich dvojčata byla ten důvod, jenž Olgu a Josého držel pospolu i ve chvíli, kdy Olga o Josém jako partnerovi nechtěla ani slyšet. Jejich svatební den byl tak završením dlouhé cesty odmítání a zdolávání různých problémů (všichni si pamatujeme na Filipa, že?). Svatba Olgy a Josého se zpočátka nesla v duchu šedesátých let, kdy Milánek s Lolou připravili budoucím novomanželům překvapení ve formě zážitku. Sledovat zpěv Milánka (Noid) a do rytmu vrtícího se Davida Grábnera (Martin Kraus) společně s Ivanem (Jiří Dvořák), to byl opravdový zážitek, který nejspíš už nikdy neuvidíte.

Nesmíme zapomenout ani na zpověď Romea, který Olze přiznal, že udělal chybu, když ji nechal jít. A samotný svatební obřad na zámku byl dojemnou tečkou. Co myslíte vy?

1) Dám dělovou ránu?

Překvapení ve stylu 60. let dostalo (nejen) Josého a Olgu do kolen, ale hlavně nás!

2) "Tu pravou jsem nechal jít." Romeo zpověď

3) "Nebojíš se?"

4) Svatební obřad

HLASUJTE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.