Hlasujte pro Svatby v Benátkách v anketě TýTý

Z nominačního kola ankety TýTý nyní vzešli postupující do finálového hlasovacího kola, kde se o zakřivené zrcadlo Kurta Gebauera utká v každé kategorii pět finalistů. Seriál Svatby v Benátkách se probojoval mezi finalisty, nyní pro ně můžete hlasovat.

Hlasování pro druhé nominační kolo soutěže diváckých cen TýTý začíná již 23. března a bude ukončeno 10. dubna. Své kandidáty, kteří si brousí zuby na zlaté zrcátko, můžete podpořit už nyní. Zapojte se do hlasování a umožněte jim získat blýskavou trofej! Na přímý přenos slavnostního večera se můžete těšit 11. dubna.

Hlasovat můžete prostřednictvím SMS, kuponem na korespondenčním lístku nebo internetovým hlasováním. Počet SMS hlasů z jednoho telefonního čísla je omezen na 30 a z jedné e-mailové adresy můžete na www.TyTy.cz hlasovat pouze jednou.

Primácký seriál Svatby v Benátkách se probojoval mezi pět finalistů v SERIÁLU ROKU:

Hlasujte pomocí SMS na číslo 906 15 09 ve tvaru: TT 10 SVATBY V BENATKACH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.