Hlasujte pro Svatby v Benátkách v anketě TýTý

Z nominačního kola ankety TýTý nyní vzešli postupující do finálového hlasovacího kola, kde se o zakřivené zrcadlo Kurta Gebauera utká v každé kategorii pět finalistů. Seriál Svatby v Benátkách se probojoval mezi finalisty, nyní pro ně můžete hlasovat.

Hlasování pro druhé nominační kolo soutěže diváckých cen TýTý začíná již 23. března a bude ukončeno 10. dubna. Své kandidáty, kteří si brousí zuby na zlaté zrcátko, můžete podpořit už nyní. Zapojte se do hlasování a umožněte jim získat blýskavou trofej! Na přímý přenos slavnostního večera se můžete těšit 11. dubna.

Hlasovat můžete prostřednictvím SMS, kuponem na korespondenčním lístku nebo internetovým hlasováním. Počet SMS hlasů z jednoho telefonního čísla je omezen na 30 a z jedné e-mailové adresy můžete na www.TyTy.cz hlasovat pouze jednou.

Primácký seriál Svatby v Benátkách se probojoval mezi pět finalistů v SERIÁLU ROKU:

Hlasujte pomocí SMS na číslo 906 15 09 ve tvaru: TT 10 SVATBY V BENATKACH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.