Honza se dozví tajemství. A svým obviněním rozpláče Lenku

Davidův devatenáctiletý syn Honza se poslední dobou zdržoval hlavně v Liberci na vysoké škole. Takže ho úplně minulo trápení jeho otce, který zjistil, že bude vychovávat dítě Viktora Broma. Honza se to dozvěděl náhodou a rozhodl se jednat. Dá se říci, že až příliš impulzivně.

David Grábner ještě ze své životní situace není tak úplně vyléčený, jak uvidíte na jeho smutném výrazu. Jeho Honza se vrátil z Liberce, aby si tady přivydělal na pronájem studentského privátu. Během toho se dozvěděl, že David bude s Lenkou vychovávat dítě, které není jeho. Nejdříve ho urazilo, že mu David nic neřekl, protože jejich věkový rozdíl je tak malý (David zplodil Honzu během maturitního večírku), že ti dva by mohli být spíše kamarádi. Honza od Davida čekal férové a upřímné jednání. David se se svým trápením ovšem nesvěřil.

Nejprve si to však šel vyřídit s Lenkou, která momentálně v Honzových očích provedla ten největší podraz, který žena může udělat svému manželovi. Obvinil ji dokonce z toho, že je s Davidem jenom proto, aby uživila v budoucnu svoje dítě. A to všechno se rozhodl řešit před pacientem Lenky.

Podívejte se na VIDEO a zahlasujte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.