Hvězdy Svateb v Benátkách v retru! Jarní identy Primy jsou tady

Prima představila proto nové, jarní identy, tedy televizní znělky, které předělují jednotlivé bloky vysílání. Mezi tvářemi Primy uvidíte samozřejmě i hvězdy Svateb v Benátkách. Jak jim to v retro vlně slušelo? Podívejte se na videa!

Jarní identy televize Prima letos zabrousily po vlně retra. „Myslíme si, že v poslední době televize Prima má velkou snahu zmodernizovat řadu formátů a přijít s novými věcmi. S tím souvisí i formát těchto identů, které vycházejí z moderní, čisté grafiky. Snažíme se zvýraznit určitou hravost, překvapení i to, že na Primě zkoušíme nové věci,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel televize Prima. „Mně osobně se líbí celý koncept ve smyslu, že vychází z dle mého názoru nejlepšího období české audiovize, šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy. Je to trošku reminiscence na tuto dobu, pochopitelně převedená do modernější podoby.“

A proto uvidíte Petru Hřebíčkovou jako něžnou blondýnku obklopenou puntíky:

Alici Bendovou jako krásku vystřiženou ze Saint Tropéz:

Boba Klepla s retro nádechem:

A dramatickou Lenku Zahradnickou:

Více znělek a hlavně VIDEO ZE ZÁKULISÍ UVIDÍTE TADY:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.