Hvězdy Svateb v Benátkách v retru! Jarní identy Primy jsou tady

Prima představila proto nové, jarní identy, tedy televizní znělky, které předělují jednotlivé bloky vysílání. Mezi tvářemi Primy uvidíte samozřejmě i hvězdy Svateb v Benátkách. Jak jim to v retro vlně slušelo? Podívejte se na videa!

Jarní identy televize Prima letos zabrousily po vlně retra. „Myslíme si, že v poslední době televize Prima má velkou snahu zmodernizovat řadu formátů a přijít s novými věcmi. S tím souvisí i formát těchto identů, které vycházejí z moderní, čisté grafiky. Snažíme se zvýraznit určitou hravost, překvapení i to, že na Primě zkoušíme nové věci,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel televize Prima. „Mně osobně se líbí celý koncept ve smyslu, že vychází z dle mého názoru nejlepšího období české audiovize, šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy. Je to trošku reminiscence na tuto dobu, pochopitelně převedená do modernější podoby.“

A proto uvidíte Petru Hřebíčkovou jako něžnou blondýnku obklopenou puntíky:

Alici Bendovou jako krásku vystřiženou ze Saint Tropéz:

Boba Klepla s retro nádechem:

A dramatickou Lenku Zahradnickou:

Více znělek a hlavně VIDEO ZE ZÁKULISÍ UVIDÍTE TADY:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.