Seriály a filmy

18. července 2014 07:07

Petra Kloidová

I na seriálovou rvačku musí být choreografie! Podívejte se do zákulisí natáčení

Pravidelně vám přinášíme momenty ze zákulisí natáčení seriálu Svatby v Benátkách. Ai teď to nebude vyjímka, jak se totiž dozvíte, i na takovou Ivanovu rvačku musel být povolán choreograf, aby se nikomu nic nestalo. Ve fotogalerii však uvidíte i natáčení ostatních scén.

Ještě než se podíváte do zákulisí natáčení, připomeňte si, co se minulou neděli přihodilo seriálovým hrdinům Svateb v Benátkách:

1) Olga s Filipem prožívají přímo lásku nebeskou. Jejich láska je hladová, od rozchodu, který Filip zase rychle napravil, se milují ještě víc.

2) Filip připravuje v domě své matky tajně byt, v kterém hodlá žít s Olgou a dětmi. Od té doby se v něm schází potají.

3) Romeo se pustil do investigativní práce fotografa. Snažil se najít matku jedné z nevěst, která odmítá přijít vlastní dceři na svatbu. A jelikož je maminka krásná žena, věci...respektive Romeo se dává do pohybu. I takovým způsobem, že Romeo skočil oblečený do rybníka!

4) Sestřička Lenka se snaží svého zubaře konečně dostat do chomoutu. Lenka už o svatbě mluví naprosto otevřeně a dokonce si šla půjčit svatební katalogy od Olgy. S Davidovými zábavnými představami o svatebních darech však tvrdě (a vtipně) naráží.

5) Ivan stále nemůže přenést přes srdce, že ho vyhodili ze seriálu podlou zradou svého vlastního kolegy. Jde si to s ním vyřídit, ale všechno se obrátí proti němu. Rvačku rozhodně nevyhraje.

6) Zatímco jeho dcera prožívá svoji první pubertální a vážnou lásku. Její zoufalý otec ji však příliš do karet nehraje, stejně jako mizerná finanční situace celé rodiny.

Rekapitulaci celého dílu můžete shlédnout tady:

Podívejte se do zákulisí jednotlivých scén ze třetího dílu Svateb v Benátkách:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.