I přes těžkou autonehodu si Jana Švandová zahraje v novém seriálu Svatby v Benátkách!

Nový primácký seriál Svatby v Benátkách ukáže nejen hvězdy jako Filipa Blažka, Alici Bendovou, Ladislava Potměšila a Jana Dvořáka. Seriál nabídne každou epizodu nové a nové postavy. Jednu z takových postav si zahraje i Jana Švandová.

Skvělé herecké obsazení nemusíte hledat jen v hlavních seriálových postavách, další kvalitní herecké hvězdy uvidíte i ve vedlejších rolích nového seriálu. Takovým příkladem je krásná Jana Švandová, která si zahraje na její herecký repertoár poněkud nevídanou roli. Věčně usměvavá herečka ztvární nevídaně bohatou milionářku, která si může dovolit opravdu cokoliv. A když říkáme cokoliv, myslíme tím i muže, kteří jsou o dost mladší než sama zámožná paní:

„Dostala jsem roli v novém seriálu Svatby v Benátkách, kde nemám sice hlavní roli, ale zato je to postava velmi zajímavá. Jde o bohatou podnikatelku, která přišla k penězům díky psím granulím. Díky luxusu, si mohu vydržovat mladého zajíčka."

říká Jana Švandová s potutelným úsměvem.

Jejím zajíčkem však není nikdo jiný než zpěvák, který měl v osobním životě několik let za manželku o více jak deset let starší ženu.

Jana Švandová bohužel nedávno prožila těžkou autonehodu, kvůli zranění se tak mění natáčecí plán seriálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.