Ivanovo dojemné vyznání. Dostal konečně rozum?

Svatby v Benátkách – Ivanovo vyznání

Andy se rozhodla natočit o svém otci dokument, aby se mohla přihlásit na filmovou školu. Během natáčení se dotkne i tématu, který Ivana pořád bolí. Nemá po svém boku někoho, koho by miloval. Podívejte se na dojemnou scénu.

61. díl Svateb v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě. Tentokrát se budou rozhodovat věci, o kterých diváci přemýšlejí dlouho. Marika stále dělá mrtvého brouka v momentě, kdy se s ní José snaží domluvit schůzku, aby si společně promluvili o své budoucnosti. Když s ní mluví dcera Andy, o Ivanovi nechce ani slyšet.

Chronický záletník Ivan je už nějaký ten pátek překvapivě úplně sám. Něco mu ale chybí. V dojemné scéně, kdy se Andy během natáčení svého dokumentu ptá na rodinu, se vyjádří, že mu někdo chybí. Všichni víme o kom mluví. Ivan však dokáže reflektovat, že svou největší lásku v životě ztratil vlastní vinou. Marice nechce kazit vztah s Josém. O jejich problémech nic netuší. A Marika? Ta jeho vyznání slyší za zavřenými dveřmi? Donutí ji Ivanovo pohnuté vyznání k tomu řešit jejich manželství?

Podívejte se na dojemnou scénu.

Více uvidíte na Primě ve 20. 15 ve čtvrtek!

Sdílejte článek