Jak budou vypadat svatební šaty Olgy?

Svatby v Benátkách – Co bude mít Olga na své vlastní svatbě?

"To už jsou páté šaty, které nedopnu," stěžuje si zoufalá Olga. Těhotenství ji sice přihrálo velice urychleně vysněnou svatbu, ale také přineslo pár komplikací. Vybírat šaty pro těhotnou nevěstu není úplně nejjednoduší. Jaké šaty si nakonec vybrala?

Svatby v Benátkách se v úterý ponesou ve stylu příprav na svatbu Josého a Olgy. V úterý ve 20. 15 uvidíte náročné přípravy na vysněný den Olgy Drozdové. Ta si asi svůj den nepředstavovala zrovna tak, že bude s obrovským bříškem pochodovat na radnici. Její fyzický stav tak samozřejmě ovlivní i výběr svatebních šatů.

Jaké svatební šaty se hodí pro ženu, které očekává potomka? "Všechno záleží na tom, jaké má těhotná nevěsta fyzické dispozice. Jsou ženy, na kterých je těhotenství vidět opravdu jen z profilu, kdy jim roste bříško. Některé ženy nabírají na váze po celém těle. Pro každou se hodí něco jiného, " vysvětluje Vladimíra Blažková, majitelka salónu NUANCE, který seriálu dodává svatební a společenské šaty. Petra Hřebíčková, představitelka Olgy, je druhý typ ženy, pro kterou se hodí například empirický střih, jež jemně podtrhne všechny její nové křivky. Útlé těhotné nevěsty si mohou dovolit své břiško naopak zvýrazňovat upnutými svatební šaty.

Jaké jsou svatební trendy pro jaro a léto 2015? Podívejte se na video:

Olgu zachrání švadlena Helena

Těhotnou Olgu nakonec zachrání švadlena Helena Jánská, která má skvělý nápad. Má před sebou poměrně extravagantní návrh svatebních šatů, které by se na Olgu hodily. Podívejte se na video.

Sdílejte článek