Jak to je mezi Olgou a Filipem teď? Podivně!

Svatby v Benátkách – Filip a Olga si promluvili

Olga přišla pozvat paní Krejzovou na svou svatbu. Ve dveřích se potkala s Filipem. Jak vypadá jejich vztah teď? Filip se nedávno přiznal, že Olgu vlastně stále ještě miluje. Krásná blondýna tak nejspíš bude Filipova famme fatale.

Už se dlouho nestalo, aby se Olga s Filipem Krejzou, s kterým jí pojil dlouhý, tajný milostný vztah, potkali takto osamotě. Filip Krejza ji přivítal u něj v obývacím pokoji a Olga se cítila tak trochu v ohrožené pozici. Moc dobře ví, že Filip ji má stále ve svém srdci. Jejich dramatický vztah založený na neschopnosti se rozhodnout, zda Filip opustí manželku, u obou z nich zanechal velké šrámy.

Jejich konverzace se tak z oficiálního povídání rozvedla i na to, zda je Filip šťastný. Mladý podnikatel se Olze svěřil, že začíná chodit s Kamilou. S ženou, jež shodou okolností odloudila Olze Romea. Není proto divu, že se Olga neubránila mírnému úšklebku.

Polibek na rozloučenou však Olga nakonec odmítla. Nabízí se otázka, zda je to u Filipa stále ještě láska, nebo jen nežný sentiment ke své bývalé lásce.

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.