Jak se fotily hvězdy nového seriálu?

Přípravy nového seriálu zahrnují i promo focení. Podívejte se na video, jak takové focení nového seriálu vypadá. Je to pouze legrace, nebo i tvrdá práce? Fotí se herci rádi? To vše se dozvíte ve videu. Ve fotogalerii se můžete podívat na výsledky.

Promo focení seriálu se odehrálo v rámci natáčení krátkých televizních upoutávek a medailonků jednotlivých seriálových postav. Tentokrát se před bílé plátno fotografa postavily všechny hvězdy nového seriálu. I když se většina herců ráda předvádí na prknech, která znamenají svět, focení je pro ně většinou utrpení. Nejslavnějším odpůrcem fotografování je Jan Kraus, jak jsou na tom naše nové seriálové hvězdy?

Filip Blažek už takových focení zažil několik a jako většina mužů trochu trpí: "Hlavně, aby to rychle skončilo," říká. Podobný pocit má i Ondřej Veselý, který si zahraje Filipa Krejzu. Sebejistě se cítí hlavně na divadelním jevišti, fotografický ateliér v něm vyvolává pocity nejistoty, ale prý si rychle zvyká. Jistá v kramflecích je určitě Alice Bendová, která se dlouhá léta kromě herectví živí jako modelka. Ta však říká jednoznačně, že modeling je tvrdá dřina. Focení nového seriálu si však užila:

"Tady jsem si to užila proto, že jsem věděla, že to bude trvat chvilku. Ale když jsem dělala modeling, tak to bylo utrpení. Je to nuda a bolí z toho tělo. Musíte stát v jedné póze."

Ladislav Potměšil si jako jeden z mála užil focení s rekvizitami. Problém byl v tom, že byly živé. Jako Alois Drozd v seriálu totiž miluje králíky, a tak se mu tito tvorové nevyhnuli ani během focení. A byla to tvrdá dřina, protože každý králík vážil přes tři kilogramy.

Promo focení měl pod palcem jeden z nejlepších českých fotografů Ondřej Pýcha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.