Jak se malovali králíci? Podívejte se do zákulisí natáčení

Ještě než José dostal ten báječný nápad odvézt děti na menší výlet k moři, aniž by to komukoliv řekl, rozhodl se Aloisovu králíkárnu trochu zdokonalit. Podívejte se, jak se připravovala scéna malování nejen králíkárny, ale i králíků.

Velikonoce tak trochu naruby, mohlo by se říci. José Pivoda se rozhodl během jednoho z letních dní, které trávil s dětmi u Drozdových na statku, zdokonalit děti v malování. Neměl lepší nápad než vylepšit Aloisovu králíkárnu s trochou barviček, z čehož bude mít Alois po návratu z Moskvy zaručenou radost:-)

Obarvit se mu však nepodařilo jen králíkárnu, ale i králíky v ní. A jelikož to jsou také šampioni, musela jít po uměleckém pokusu na řadu i tvrdá práce - dostat z králíků barvu, kterou mají na běloskvoucí srsti. Jak uvidíte na fotkách ve fotogalerii, na této scéně pracovalo několik statných mužů - rekvizitářů. Králíci totiž nejsou speciálně vycvičení (ale šampioni to opravdu jsou!).

Pánové museli králíky nejdříve nabarvit a poté nastrojit na stůl před představitele Josého, Pavla Řezníčka. Ten se musel před kamery zhostit úkolu z králíků všechny barvy dostat. Asistoval mu u toho posmutnělý Ivan, jež se mu svěřil se svým milostným trápením. Tedy Lolou.

Podívejte se s námi do zákulisí, jak funguje takové natáčení seriálu v praxi:

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte v úterý a ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.