Jak se natáčela scéna: Kamila vs. Olga?

Tento týden byl pro Olgu hodně namáhavým. Olga se totiž poprvé setkala s Kamilou. Kamila je elegantní a moderní žena, která se možná stane přítelkyní Romea. Ty dvě se potkaly ve svatebním salónu.

Kamilu hraje krásná Kateřina Brožová, která se už minulý týden divákům představila ve své první scéně, kdy se potkala s Romeem v posilovně u Milánka. Romeo prostě vycítil skvělou příležitost, a tak se rozhodl Kamilu sbalit. A Kamila? Ta viditelně nemá co ztratit.

Olga se při prvním setkání s Kamilou snažila působit v naprosté pohodě. Emoce ji ovšem zradily a bohužel jejího selhání byla svědkem nejen Kamila, ale i Romeo. Ten si s největší pravděpodobností vůbec neuvědomuje, že Olze právě teď ubližuje.

Ve čtvrtečním dílu jste mohli vidět i totální kolaps Andy, která se objevila na narozeninovém večírku svého dredatého expřítele.

Podívejte se do zákulisí natáčení 50. a 51. dílu Svateb v Benátkách. Máme pro vás přichystanou fotogalerii natáčení:

Viděli jste scénu Olgy a Kamily?

Kamila je zatím stále pěkně záhadnou postavou. My jsme vyzpovídali Kateřinu Brožovou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.