Jak se natáčela scéna: Kamila vs. Olga?

Tento týden byl pro Olgu hodně namáhavým. Olga se totiž poprvé setkala s Kamilou. Kamila je elegantní a moderní žena, která se možná stane přítelkyní Romea. Ty dvě se potkaly ve svatebním salónu.

Kamilu hraje krásná Kateřina Brožová, která se už minulý týden divákům představila ve své první scéně, kdy se potkala s Romeem v posilovně u Milánka. Romeo prostě vycítil skvělou příležitost, a tak se rozhodl Kamilu sbalit. A Kamila? Ta viditelně nemá co ztratit.

Olga se při prvním setkání s Kamilou snažila působit v naprosté pohodě. Emoce ji ovšem zradily a bohužel jejího selhání byla svědkem nejen Kamila, ale i Romeo. Ten si s největší pravděpodobností vůbec neuvědomuje, že Olze právě teď ubližuje.

Ve čtvrtečním dílu jste mohli vidět i totální kolaps Andy, která se objevila na narozeninovém večírku svého dredatého expřítele.

Podívejte se do zákulisí natáčení 50. a 51. dílu Svateb v Benátkách. Máme pro vás přichystanou fotogalerii natáčení:

Viděli jste scénu Olgy a Kamily?

Kamila je zatím stále pěkně záhadnou postavou. My jsme vyzpovídali Kateřinu Brožovou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.