Jak se natáčela slepecká svatba? Hlavní hvězdou natáčení se stali slepečtí psi

Ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách jste mohli vidět svatbu, kde se brali dva slepci. Jejich slepečtí psi měli v ten den daleko větší moc, než by koho kdy napadlo. Podívejte se na to, jak vypadalo zákulisí natáčení. Herci se v přestávkách mazlili se psy.

Slepečtí psi byli logicky součástí slepecké svatby. Lolu ani Olgu však nenapadlo, že oddávající bude alergický na psí chlupy. Půlku obřadu se snažil přednášet, druhou půlku už omdléval alergií. Situaci zachránil až Milánek, který novomanželský pár oddal sám!

Podívejte se na fotogalerii plnou roztomilých psů, na které se všichni herci během přestávek v natáčení s láskou doslova vrhali. Vypadá to, že hlavními hvězdami natáčení byli právě psi.

Sám Filip Blažek nedávno během natáčení v Cestách domů okouzloval i se svou roztomilou Fionou:)

Ale teď se pojďte podívat do zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.