Seriály a filmy

11. července 2014 14:07

Petra Kloidová

Jak se natáčely scény Filipa a Olgy v druhém dílu?

Ve druhém díle jste mohli vidět Filipa, který šel tvrdě na věc. Tedy spíše naprosto romanticky. Olga mu dala kopačky a on se jí snažil získat zpět klidně i hrdinskými činy. Pojďte se podívat, jak se připravovala scéna, kdy Filip odnáší Olgu z auta.

Olga měla jasno v tom, že vztah se zadaným Filipem ukončí, ale Filip se jen tak nevzdal a jeho úsilí se mu nakonec vyplatilo. Bojování to bylo věru romantické. Olga však udělala všechno proto, aby mu jeho snahy pěkně znepříjemnila.

Filip měl kromě těchto starostí ještě další problém, jeden z jeho nelegálních dělníků se vážně zranil a musel být převezen do nemocnice. Do toho se rozhodl trénovat malé děti fotbal, aby byl Olze ještě blíž. Do oddílu totiž chodí i její dvojčata Dan s Emmou.

Olga se připotácí ještě s kocovinou, noc před tím si nepamatuje, ale vidí jen následky...Naštestí my diváci mohli vidět vtipnou scénu, kdy Filip zachraňuje roztomile přiopilou Olgu z nabouraného auta.

Připomeňte si všechno v rekapitulaci:

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se tyto scény připravovaly:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.