Seriály a filmy

11. července 2014 14:07

Petra Kloidová

Jak se natáčely scény Filipa a Olgy v druhém dílu?

Ve druhém díle jste mohli vidět Filipa, který šel tvrdě na věc. Tedy spíše naprosto romanticky. Olga mu dala kopačky a on se jí snažil získat zpět klidně i hrdinskými činy. Pojďte se podívat, jak se připravovala scéna, kdy Filip odnáší Olgu z auta.

Olga měla jasno v tom, že vztah se zadaným Filipem ukončí, ale Filip se jen tak nevzdal a jeho úsilí se mu nakonec vyplatilo. Bojování to bylo věru romantické. Olga však udělala všechno proto, aby mu jeho snahy pěkně znepříjemnila.

Filip měl kromě těchto starostí ještě další problém, jeden z jeho nelegálních dělníků se vážně zranil a musel být převezen do nemocnice. Do toho se rozhodl trénovat malé děti fotbal, aby byl Olze ještě blíž. Do oddílu totiž chodí i její dvojčata Dan s Emmou.

Olga se připotácí ještě s kocovinou, noc před tím si nepamatuje, ale vidí jen následky...Naštestí my diváci mohli vidět vtipnou scénu, kdy Filip zachraňuje roztomile přiopilou Olgu z nabouraného auta.

Připomeňte si všechno v rekapitulaci:

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se tyto scény připravovaly:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.