Jak to srovnat i v králíkárně? Na to má radu Ivan Drozd

Prý jediné, co ho zajímá, je, jak mu dupou králíci. Sami dobře víme, že to tak úplně není pravda, protože Alois se prostě vždycky stará hlavně o rodinu. A Ivani a Jardové, jak pojmenovává svoje králíky, ti jsou jako jeho děti. A má na ně i pár triků. Koukněte sami.

Marika se právě teď hroutí nad myšlenkami, co bude s její rodinou. Ivan je momentálně v blázinci, na první dobrou jsou to bezdomovci a jejich dcera Andy si prožívá velice divokou pubertu. Marika snad v této chvíli ani netuší, že Andy se naprosto vymkne kontrole a ztratí se někde mezi školou a domovem. Prostě a jednoduše se nevrátí domů na statek.

Alois je sice cholerik, ale vždycky je na něj spoleh. Není divu, že Marika s ním tráví tolik času, protože Alois má vždycky co říci. Jeho pevný a rozhodný názor na cokoliv je tak trochu uklidňující, nemyslíte? A během jeho životních rad je vždycky čas na trochu toho humoru, který se svými králíky prožívá. Jen se na to podívejte sami.

To však uvidíte už tuto neděli ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.