José chce na mateřskou dovolenou, Olga nesouhlasí

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě. Ale na co se můžete těšit? José se rozhodl k důležitému kroku, který mu však neschvaluje Olga. Lenka se po návratu z porodnice setkává znovu se svou minulostí, která nechce odejít...

Úterní večer se ponese v duchu dalšího řešení problémů obyvatel Benátek nad Jizerou. Lola už se trochu ze svého bolestného rozchodu s Milánkem oklepala, teď ovšem trpí Milánek. Jak se svěří Davidovi, který jako novopečený otec stále září štěstím, Lolinu nepřítomnost nese těžce. To, co mu provedla, ale odmítá odpustit. Většina mužů s ním souhlasí.

Libuše se rozhodla, že s řidičákem nebude dále otálet a rozhodla se na nic nečekat a jezdí autem rovnou sama. Se svou kamarádkou vymyslela na svého manžela lest, kdy měla údajně nabourat. A reakce Aloise? Na tu se podívejte v úterním dílu.

Otřesy u Drozdů

Rodina Ivana Drozda zažívá malé zemětřesení, Marika v minulém dílu prohlásila, že je čas se od rodičů Ivana odstěhovat. Ivan to zpočátku nebere příliš vážně, ale Marika si trvá na svém. Pražský herec má totiž úplně jiné starosti. Místo dárku pro Andy koupil do celé rodiny luxujícího robota. Dal mu jméno Emil a zatím to vypadá, že Emil je chytřejší než Ivan.

Ani to ovšem Ivanovi nezabrání, aby si utahoval z Josého, který se celé rodině přiznal, že by chtěl zůstat na mateřské dovolené, až se Olze narodí třetí dítě. Olga s tím zásadně nesouhlasí. Je těžké říct, zda je to o stereotypech, kdy Olga chce, aby José jako muž byl ten, kdo bude živit celou rodinu, nebo je to z jiného důvodu.

Lenka se začíná stýkat s Viktorem

Na Lenku na procházce v parku čeká Viktor, opravdový otec malého Tomáška. Lenka se s ním nechce ani bavit, ale zubař ji přemluví, aby si mohl vypůjčit na chvíli miminko, aby se s ním mohl projít. Nabízí Lence i peníze, ale ta odmítá. Lenka se svěří kamarádce, její nejbližší v jejich setkávání ovšem nevidí nic dobrého. Nenamlouvá si něco Lenka? Nebo jejich "náhodné" setkávání s Viktorem povede někam dál?

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 už toto úterý!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.