José má další nabídku na práci. Opustí Korridu?

Svatby v Benátkách – José dostane nabídku vystavovat

Když José přijmul nabídku dělat provozního baru Korrida, všichni si ťukali na hlavu. José je temperamentní umělěc, který s penězmi přeci neumí. Nakonec dokázal okolí, že je schopný vést podnik. Teď ale dostal nabídku, která ho z baru tak trochu odláká zpět k umění. Opustí Korridu?

Poslední věc, kterou José namaloval před tím, než se naplno pustil do práce, byl kýč pro paní Krejzovou. Jeho obraz musel splňovat dvě podmínky - měly tam být srnečci na paloučku a rozsvícený měsíc. Do umění už to mělo tedy hodně daleko. José se v momentální době našel v práci provozního v Korridě. Na umění ale nikdy nezpomněl.

Jeho prvotní myšlenky, ve chvíli, kdy ho opustila Marika, bylo, že se vrátí do Španělska a začne znovu malovat. Když je Josému nejhůře, maluje. Pamatujete si všichni na scénu, kdy se dozvěděl, že není pravým otcem dvojčat? Šel malovat.

Nabídka pro umělce

V Korridě se objevil člověk, který mu dal nabídku vystavovat jeho práci v pražské galerii, problém ovšem je, že José nemá dostatek materiálu. Bude muset za několik dnů namalovat několik obrazů. Jak to ale udělá, když musí být v Korridě?

Podívejte se na ukázku.

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes na Primě ve 20. 15!

Sdílejte článek