José, nebo Ivan? Marika se bude muset rozhodnout

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Na co se můžete těšit? Jen u nás na webu uvidíte speciální sestřih z celého dílu.

61. díl bude tentokrát o hledání rolí ve vlastním životě postav

Zatímco Lola se pomalu ale jistě dostává ze svého potratu, Milánek zná jen poloviční pravdu. Myslí si, že Lola potratila samovolně. Lola je na první pohled unavená, a tak jí chce zlepšit náladu cestou do Říma. To Lola přivítá, ale následující rozmluva s Milánkem ji nemile překvapí. Milánek chce dítě adoptovat. Lola je však smířená s tím, že matkou nikdy být nechce.

Filip děti nechce

Děti poté, co zaslechly vyhrožování Filipa, že se bude soudit o střídavou péči, sekají latinu. Pro všechny blízké je to až příliš podezřelé, dokonce i sám Filip si toho všimne. Filipa otravují různé hry mezi Eliškou a Olgou. Eliška se stále snaží brát Filipova dvojčata za svá. Olga ze strachu její návrh na společně strávený víkend podpořila. Filip chce ovšem klid. Ví, že Olgu už nikdy mít nebude, a tak nařídí Elišce, aby Olze děti nebrala. Eliška to špatně nese a zhroutí se.

José čeká na ortel Mariky

José stále pomáhá Olze s dětmi, přestože pořád netuší, jak bude jejich vztah s Marikou pokračovat. Marika se mu stále vyhýbá. Je nucena vzít znovu roli manažerky Ivana na svá bedra a Josému to řekne. José se i tak stále snaží, aby si alespoň promluvili. Marika je však velice vyhýbavá.

Andy si jde stále za tím, aby se stala filmařkou. Rozjíždí projekt "táta" a natáčí dokument o Ivanově životě a herectví. Během natáčení se dostane i na téma Marika. Ivan udělá velice dojemnou zpověď, kterou Marika za dveřmi uslyší.

Přinutí ji to změnit názor na odpískané manželství s Ivanem?

To uvidíte na Primě již ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.