José žárlí! Dostane Dr. Jonáš pár facek?

José plive oheň a síru. Za svoji Mariku se umí postavit jako správně temperamentní Španěl! "Co to je?!" ptá se s výrazem vraha Dr. Jonáše. Ten plesknul Mariku po zadku. Jak tohle dopadne?

José je sice temperamentní, ale jinak má skoro zenovou povahu. Slunce svítí a to mu v životě zcela stačí. Jeho Marika nastoupila do práce, kde jen tak žádná žena nevydrží. Musí se totiž obrnit trpělivistí a přivřít rovnou obě dvě oči, protože pan Jonáš je opravdu náruživým sukničkářem, který si leckdy zkusí "šáhnout".

Jak se tak říká, složenky se neptají. Marika se musí nějak živit a jinak je práce u Dr. Jonáše pohodová. Do doby, dokud se ve dveřích neobjeví José zničený z návštěvy paní Krejzové. V tu chvíli totiž přistane na pozadí Mariky ruka nenechavého Jonáše. A oheň je na střeše.

A José se tentokrát nezdá. Vypadá to, že tento charismatický umělec se konečně pořádně zaláskoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.