Jseš prolhaná mrcha, řve Ivan. Na koho?

"Nejen, že jsi mrcha, ty si ještě k tomu prolhaná mrcha, " řekne Ivan do očí jedné ze žen svého života. Komu? Podívejte se na video.

Jeho bývalá mladičká milenka Jůlie se rozhodne Ivana vystrnadit z pořadu Kutiloviny. I ona má na svědomí Ivanův další vyhazov ze seriálu, kde úspěšně hrál bodyguarda. Drozd má naštestí televizní producenty na své straně, kteří mu řekli, o co se Jůlie pokouší. Rozhodl se jednat, ale s velikou noblesou.

Jůlii si pozve do Koridy, kde ji z plných plic řekne, co si o ní myslí. Nezastaví ho však ani intimní detaily. Jůlie do baru přichází s vítězoslavným falešným úsměvem a odchází jako uražená žena. Ivan i přes silná slova zachoval dekórum.

Podívejte se na celou scénu.

Svatby v Benátkách uvidíte každé úterý a čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.