To jsme mohli čekat! Olga se ošklivě pohádá s Romeem

Svatby v Benátkách – Hádka Olgy s Romeem

Jak to vlastně mezi Olgou a Romeem po společně strávené noci je? Chodí spolu, nebo to byla opravdu jen slastně prožitá noc, z které se všichni vrátí ke svým dosavadním životům? To uvidíte už dnes ve 20.15 na Primě. My pro vás máme malý bonus.

Jestli Romeo s Olgou a opačně plánují jakkoliv strávenou budoucnost, to je ve hvězdách. Jasné ovšem podle našeho video bonusu je, že ti dva to společně nebudou mít rozhodně lehké. Romeova nespolehlivost a Olžin smysl pro disciplínu a ostražitost před ostatními muži (a nejen to) budou nejspíše hlavním kamenem úrazu v jejich možném vztahu. Otázka je, jestli ti dva mají o takový vztah vůbec zájem.

Nicméně je nad slunce jasné, že po společně prožité noci se mezi Olgou a Romeem rozvinuly určité emoce, které jsou pro takový "přátelský" stav naprosto přijatelné. Nejistota nevysloveného a nutnost spolu normálně spolupracovat v profesním životě oba dva staví do nezáviděníhodné situace. Dramatické napětí mezi nimi se podepíše i na hádce, která se spustí ve svatebním salonu.

Olga se rozzuří ve chvíli, kdy zjistí, že Ivan se rozhodl půjčit Lole peníze na její nové podnikání v Praze. Olga sama přitom nemá dostatek financí na to, aby rozjela svůj vlastní podnik. Rozhodne se tedy Ivanovi dát ultimátum. Buď s Lolou přeruší veškerý kontakt a nepůjčí jí peníze, nebo zavolá Marice a o jeho milostném románku jí řekne. Romeo se ovšem na její hysterické jednání tváří poměrně nesouhlasně...

Sdílejte článek