Kája má pro Andy nepříjemné překvapení, prozradila Gabča Heclová

Svatby v Benátkách - Gábi Heclová prozradí, co bude dál

Když se seriálová Andy zamiluje, nikdo s ní nepohne. Andy za sebou pálí mosty a nekouká za sebe. Minulost už nepotřebuje, stejně jako teď momentálně Káju, kterého opustila kvůli staršímu režisérovi. Kája se ovšem pomstí, to nám prozradila Gábina Heclová během rozhovoru.

Gabriela Heclová, to je jedna z tváří Svateb v Benátkách. Hraje náctiletou Andy, která má už nějaký ten průšvih za sebou. Není se co divit, ani její rodiče (Marika a Ivan) nemají svoje životy zcela vyřešené, i když teď jsou konečně spolu, což si Andy moc přála.

Co se stane s Kájou?

Gabča nám prozradila, že studuje hereckou konzervatoř a momentálně se těší na hodiny stepu. O své seriálové postavě Andy říká, že je to ještě velké dítě. "Dlouho jsem si o ní myslela, že ji rodiče dají do internátu, Andy ale klidně může skončit i těhotná. Je to takový ten typ sedmnáctileté holky, " vysvětluje nespoutaný duch své seriálové postavy. Sama herečka je ovšem na první poslech dospělou a hlavně ambiciózní ženou. Podívejte se na rozhovor, protože Gábča nám prozradila, jak to bude mezi Andy a Kájou dál.

Jakou pomstu chystá Kája pro Andy, na to se můžete těšit už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek