Seriály a filmy

28. listopadu 2014 12:00

Petra Kloidová

Kdo z těchto třech amantů se hodí k Olze nejvíc?

Olga Drozdová. Hlavní hrdinka seriálu Svatby v Benátkách, měla celých 39. dílů extrémní dilema. Velkou lásku střídala životní zklamání. A ona zůstala na chvíli zase sama, přestože se o ní pokoušel charismatický José. Teď je rozhodnutá strávit život s Romeem. Kdo je pro ní podle vás ten pravý?

Samoživitelka Olga prožívá na jednu stranu život, který si nikdo z nás nepřeje. Živit sama dvě malé děti, podnikat a do toho mít alespoň nějaký osobní život. To je přeci umění.

Navzdory veškerému zaneprázdnění ji ovšem provázela velká láska s Filipem. O to větší byla ve chvíli, kdy byla utajená, protože Filip měl manželku. Olga pro Filipa nebyla jen obyčejnou milenkou, přesto všechno pokazil. Ti dva se rozcházeli a ve dveřích Olgy se náhle objevila minulost a chodící charisma zároveň.

José se po deseti letech vrátil na místo činu. Tam, kde ti dva prožili jednu jedinou noc, která , jak se dlouhou dobu zdálo, měla ty nejkrásnější následky. José se stal konečně otcem, který Emičce a Danovi chyběl. José se zároveň pokoušel o to získat Olgu zpět. Ta však nejevila a nejeví zájem doteď.

A na scéně se objevil Romeo, starý dobrý kamarád a kolega Olgy, který se do Olgy zamiloval. Romeo se jako pravá romantická postava rozhodl, že Olgu získá. To se mu povedlo. Dokonce ji věnoval zásnubní prsten a zásnubního papouška.

Olga je zamilovaná, ale v posledním díle se ukázalo, že všechno je špatně. Filip dokázal testem otcovství, že on je otcem dvojčat.

S kým by měla Olga zůstat? Hlasujte:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.