Konec tajností kolem Petry Hřebíčkové, Petra přizná svoje těhotenství i v seriálu!

Svatby v Benátkách – Olga zjistí, že je těhotná

Petra Hřebíčková na podzim oznámila své první těhotenství a tvůrci seriálu její těhotenství konečně zakomponovali i do seriálu. Petra tak už nemusí zapásit s tím, aby svoje těhotenské bříško neustále zakrývala.

Petra Hřebíčková, která hraje ve Svatbách v Benátkách Olgu Drozdovou, konečně může přestat předstírat. Olga v následujícím dílu své rodině přizná, že je těhotná.

Rodině oznámí radostnou událost na obědě v hospodě ve Špičce. Zatímco Olga je v seriálu teprve v prvním trimestru, ve skutečnosti je herečka již v pokročilejší fázi těhotenství. Což tvůrci seriálu zdatně maskují. Kostymérky jí podle toho vybírají kostýmy a kamera ji zabírá jen z určitých úhlů.

Jak zakrýt bříško? Souboj kostyméru a kameramanů

„Konečně nebudu muset myslet na to, aby se mi nevyhrnulo tričko, nebo abych se ke kameře špatně nenatočila. Uleví se nejen mně, ale hlavně kostymérkám. Ty se mnou mají poslední měsíce dost práce, protože musí vymýšlet takové kostýmy, které maskují mé rostoucí bříško. A já už nebudu muset chodit neustále jen ve volných košilích a tunikách a mít na sobě rozepnutá saka a pokud možno tmavší barvy,“ smála se herečka.

Olga si udělá těhotenský test

Olga si ve svatebním salónu udělá těhotenský test, ale rozhodně těhotenství nečeká. S Josém jsou spolu jen chvilku, i když vztah prožívají velice vášnivě. Když se majitelka svatebního salónu podívá na dvě čárky značící těhotenství, nevěří vlastním očím. K významnému momentu se připlete i Romeo, který její těhotenství velice vtipně okomentuje (čekejte narážku na otce).

Co Petra Hřebíčkové o svém těhotenství prozradila?

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.