Lenka se svěří, co doopravdy cítí k Viktorovi

Svatby v Benátkách – Lenka se přiznává, co cítí k Viktorovi

Dlouho to vypadalo, že postava Viktora Broma se v seriálu už neukáže. Svého dítěte se vzdal ve prospěch Davida Gárbnera a nechtěl o něm ani slyšet. Jenže Viktor Brom změnil hru poté, co ho manželka vyhodila. Chce Lenku zpět, Lenka odolává, ale cítí k němu ještě něco?

Nevěra Lenky vyústila v hodně nešťastnou situaci, kdy Viktor nechal svou bývalou milenku Lenku na holičkách. Byla těhotná a ještě k tomu bez partnera, přestože ji David i tak miloval (odpustit ji ale jen tak nemohl). Jejich společné lepení vztahu se neobešlo bez dramat, nakonec ale všechno dobře funguje. David se smířil s tím, že bude vychovávat Viktorovo dítě.

Viktor se ale začíná objevovat v životě Lenky znovu. Chce ji zpět, chce vidět jejich syna vyrůstat. "Nedokážu si představit, že budu bez vás, " tvrdí těhotné Lence, která ho nemilosrdně vyhazuje z bytu. Vypadá to, že se Viktor jen tak nevzdá. A Lenka má podle všeho pochybnosti. Jejich pobuřující vztah byl vášnivý, jenže také hodně rychle skončil.

Dá se vůbec takový vztah ukončit, vrátit se zpět a zapomenout na všechny pocity, které cítíte ke své bývalé lásce?

Lenka se svěřila Elišce, jak to s Viktorem má. Podívejte se na video ukázku, další scény uvidíte ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek