Leoš Mareš se už dnes potká s Petrou Faltýnovou ve společné scéně

Svatby v Benátkách –Leoš Mareš se potká s Petrou Faltýnovou

Minulý týden jste mohli vidět první scénu Petry Faltýnové ve Svatbách v Benátkách. Modelka Petra hraje sama sebe a odkrývá kus ze svého soukromého života. Do jejího života patří i moderátor Leoš Mareš. Jejich první společnou scénu uvidíte už dnes večer ve 20. 15 na Primě.

Petra Faltýnová a moderátor Evropy 2 ,Leoš Mareš, tvrdí o natáčení scén v seriálů, že sice hrají sami sebe, ale příběh je zcela smyšlený. V úterý ve 20. 15 uvidíte jejich první společnou scénu, která vám trochu přiblíží jejich vášnivý vztah plný rozchodů a následných usmiřování.

Petra Faltýnová minulý týden vydala oficiální zprávu, že se s Leošem Marešem znovu rozešli. Shodou okolností i v úterní scéně ve Svatbách v Benátkách tvoří bývalé partnery. Leoš Petru potká na chodbě v televizi Prima. On natáčí pořad, ona zde má schůzku.

Jeden z nejlepších českých moderátorů má na první pohled velkou radost, když Petru uvidí, ta je ovšem v rozpacích. Leoš se nenechá odbýt a ptá se Petry, proč se vlastně rozešli. Víc vám prozrazovat nebudeme, podívejte se na částečnou ukázku.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každou úterý a čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.