Leoš Mareš se už dnes potká s Petrou Faltýnovou ve společné scéně

Svatby v Benátkách –Leoš Mareš se potká s Petrou Faltýnovou

Minulý týden jste mohli vidět první scénu Petry Faltýnové ve Svatbách v Benátkách. Modelka Petra hraje sama sebe a odkrývá kus ze svého soukromého života. Do jejího života patří i moderátor Leoš Mareš. Jejich první společnou scénu uvidíte už dnes večer ve 20. 15 na Primě.

Petra Faltýnová a moderátor Evropy 2 ,Leoš Mareš, tvrdí o natáčení scén v seriálů, že sice hrají sami sebe, ale příběh je zcela smyšlený. V úterý ve 20. 15 uvidíte jejich první společnou scénu, která vám trochu přiblíží jejich vášnivý vztah plný rozchodů a následných usmiřování.

Petra Faltýnová minulý týden vydala oficiální zprávu, že se s Leošem Marešem znovu rozešli. Shodou okolností i v úterní scéně ve Svatbách v Benátkách tvoří bývalé partnery. Leoš Petru potká na chodbě v televizi Prima. On natáčí pořad, ona zde má schůzku.

Jeden z nejlepších českých moderátorů má na první pohled velkou radost, když Petru uvidí, ta je ovšem v rozpacích. Leoš se nenechá odbýt a ptá se Petry, proč se vlastně rozešli. Víc vám prozrazovat nebudeme, podívejte se na částečnou ukázku.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každou úterý a čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.