Lhala Hanka Davidovi? Její žárlivý expřítel mu ukáže, kde Hanka stále pracuje

Svatby v Benátkách – Je to děvka, říkají o Hance

Hanka se v minulých dílech Davidovi přiznala, že si přivydělává jako tanečnice u tyče v pražském night clubu. V ordinaci ji stále obtěžuje žárlivý expřítel. Jak to tak vypadá, Hanka říká jen polovičaté pravdy. Podívejte se na video.

Atmosféra mezi Davidem a Hankou začíná pěkně hostnout. David si začíná uvědomovat, že odolat roztomilé a svůdné praktikantce, bude daleko těžší, než si myslel. Její tmavá kukadla se do něj ponoří vždy, když je nějaký problém, a David ji jako správný muž zachraňuje bez jakéhokoliv zaváhání. Stejně jako je tomu v případě jejího bývalého klienta, který ji neustále všude pronásleduje.

Erotické prádlo vrací rovnou Davidovi

Ten se znovu dostane do ordinace a David bez mrknutí oka zahraje jejího snoubence. Bývalý přítel se znovu vydá do ordinace s tím, že vrátí Davidovi věci, které si u něj Hanka nechala. Je to erotické spodní prádlo a boty na podpatku. Vypadá to, že Hanka říká polovičaté pravdy. Davidovi tvrdila, že si jí tento klient akorát velice oblíbil, ale že prostitutka rozhodně není.

David okamžitě půjde zjistit pravdu rovnou do její práce. Na skvělou scénu mezi Davidem a Hankou se můžete těšit už v úterý ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.