Měl Romeo na Islandu známost?

Když se ve dveřích zničehonic objeví Romeo, který měl být v tu chvíli na Islandu, Olga netuší, která bije. Romeo si chce s Olgou promluvit, a tak se pozve na večeři. Pro děti má dárky a také fotografie. Ty ovšem prozradily, že si na Islandu opravdu užíval...

Zjevení Romea se nese ve velice nervózním duchu. Je vidět, že Olga s Romeem sice vztah oficiálně ukončila, ale srdce má pro něj ještě otevřené. Romeo také netuší, jakého postoje se od Olgy může dočkat. Řešení odkládají až ne večer, kdy Olga uvaří večeři a Romeo přinese dvojčatům dárky z cestování.

Děti se nemohou nabažit Romeovo vtípků a dárků, zatímco Olga jen nervózně pochoduje po kuchyni a analyzuje každé Romeovo slovo. Island byl daleko a Romeo ji opustil v podstatě ze dne na den. Olze je jasné, že Romeo bude chtít znovu obnovit vztah. Nabízí se ovšem otázka, jestli to Romeo neudělá znovu? Co k němu vlastně Olga cítí? Vypadá to, že sama neví.

Když Romeo ukazuje dětem fotky, do jeho sbírky z cestování se připlete i fotka, kde je Roman nahý. Je zcela jasné, že ho fotil někdo jiný. Olga hned zbystří.

Je možné, že si tam Romeo našel novou známost? Podívejte se na jeho reakci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.