Milovník Ondřej Veselý, seznamte se

Od 29. června ho budete vídat pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Svatby v Benátkách. Má skoro dva metry, je urostlý, přesto se na vás bude dívat svým plachým pohledem. Herecké role mu však režiséři vybírají naprosto rozdílné. Poznejte Ondřeje Veselého.

Ondřej Veselý je hlavně divadelní herec. Pro divadlo dýchá a dokáže zahrát naprosto cokoliv. Pro svůj urostlý vzhled a viditelnou oblibu v posilovně dostává však od režisérů logicky role milovníků, lamačů ženských srdcí, romantických mužů, ale i pragmatických chlápků, které zajímá jen sex. Ondřej totiž milovníky hraje skvěle. V seriálu Svatby v Benátkách ho (ne)překvapivě uvidíte v podobné roli.

"Filip Krejza je v podstatě úplně normální chlapík, který je akorát špatně zamilovaný. Kromě toho, že miluje fotbal, tak miluje také Olgu, což bohužel není jeho žena. A jelikož nechce nikomu ubližovat, tak se v tom motá a ubližuje úplně všem," vysvětluje čerstvý pětatřicátník. Na divadle si takových mužů zahrál mraky, ale s filmovou kamerou nemá moc zkušeností. Filmové role na něj zatím teprve čekají, ale se seriály má skóre daleko lepší. Svoji první velkou roli si zahrál v seriálu Vyprávěj, kde se divákům představil jako intrikán a (nebojme se to říci) slizák. Teď si ho můžete užít v daleko sympatičtější roli. Filip Krejza je v podstatě takový normální chlapík s manželkou a milenkou. I přes tyto neduhy ho však nemůžete nemít rádi. Stejně jako jeho představitele Ondřeje Veselého.

Ondřej žije ve městě, kde by chtěl žít každý

I když se narodil v Ostravě, většinu života prožil v městě, kde by chtěl žít každý, v Českých Budějovicích. Vystudoval hudebně-dramatický obor na ostravské univerzitě. Jeho první profesionální kroky směřovaly do divadla v Opavě, aby mohl dalších patnáct let hrát ve svém nejoblíbenějším městě. Jihočeské divadlo mu nabídlo role, o kterých by si mohl např. v pražských divadlech nechat jen zdát. Zahrál si Hamleta, Robina Hooda, ale i pubertálního D´ Artagnana na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově, kde ho můžete potkat každé léto.

Chcete ho poznat o něco více? Vybrali jsme pro vás pět rychlých informací, které by vás mohly zajímat (milé dámy):

1) Měří rovných 192 cm. Nevěříte? Tak se podívejte.

2) Miluje sporty – surfuje, hraje tenis a squash.

3) Na silvestra pravidelně vaří guláš pro padesát lidí. A prý ho dělá bezkonkurenční!

4) Pochází z rodiny slavných hudebníků. Oba jeho rodiče jsou operní zpěváci. Pradědeček Jiří Herold zakládal s Josefem Sukem České kvarteto, kde hrál léta na violu, dědeček Jiří Herold byl známý operní pěvec.

5) Prahu nemá rád, ale miluje menší města. České Budějovice neopouští ani tehdy, když hraje v Divadle na Palmovce. Ani tak se nehodlá z Českých Budějovic stěhovat. Chvályhodné!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.