Minulost dožene postavu, u které byste to nečekali, tvrdí režisér Svateb v Benátkách

Svatby v Benátkách - Ján Novák o druhé sérii

Již 10. února uvidíte druhou sérii Svateb v Benátkách. Tu má režisérsky pod palcem Ján Novák, který nám o nových epizodách a hlavně budoucnosti postav prozradil maximum. Podívejte se na rozhovor.

Konec první série Svateb v Benátkách skončil několika neuzavřenými životními kapitolami seriálových postav. Vzpomeňme si jen na Olgu Drozdovou, kterou čeká v druhé řadě nejspíš pěkný očistec. Přizná, kdo je opravdovým otcem dvojčat? A co José, Romeo? Dostane Filip Krejza svým testem otcovství to, co chtěl? Nemluvě o Lence, která se dostane do velice prekérní situace.

Otcovství a nové lásky jako jedno velké téma

Energický Ján Novák nám v rozhovoru prozradil, že otcovství bude jedno velké téma pro druhou sérii. Pokračování Svateb bude podle režiséra, který je podepsaný i pod sitcomem Comeback (a zároveň pod desítkami dokumentů) trochu více dramatické: "Projeví se i některé hříchy z minulosti u postavy, u které byste to absolutně nečekali, stejně tak se objevují i nové lásky a nové nečekané vztahy," prozrazuje.

I když postavy rodičů Olgy zůstávají neměnné, vztahy mezi ostatními postavami se budou měnit. Tak jak je v životě zvykem. Stejně tak pan režisér upozornil i na majetkové změny v seriálu. Bude se snad zase něco dít se svatebním salonem? K tomu Ján Novák jen tajemně dodává: "Ten, kdo vlastnil, o majetek přichází a ten, kdo nevlastnil, majetek získává."

Petra Hřebíčková, která hraje hlavní postavu, byla ve vypravování o budoucnosti své postavy trochu skoupá na slovo, ale zásadní informaci prozradila, podívejte se:

Stejně tak nám o druhé sérii něco prozradila i Hana Gregorová, která hraje Olžinu matku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.