Mohla by Lenka Zahradnická žít s někým, jako je David Grábner?

Lenka Zahradnická & nepraktično

Mladá herečka Lenka Zahradnická hraje seriálovou sestřičku a partnerku zubaře Davida Grábnera. Otázka, zda by s takovým můžem mohla chodit i ve skutečnosti, ji překvapila: "To nevím, to už je hodně velké nepraktično," směje se.

Lenka Zahradnická hraje jmenovkyni Lenku Fořtovou, která má (kulantně řečeno) svatou trpělivost se svým přítelem Davidem Grábnerem. Jejich vztah stojí na vzájemném roztomilém nechápání pojmů a dojmů. Zatímco ona mu během každé možné konverzace líčí něco o svatbě, aby ho přiměla o svatbě (nejlépe s ní) alespoň přemýšlet, David zatím ještě nepochopil, že se tyto konverzace stahují na jeho osobu. Typický chlap, můžeme říci, ale David? To je speciální druh.

Náš seriálový zubař je hlavně opravdu nepraktický člověk, který by bez Lenky běhal jako neandrtálec po Benátkách bez kalhot, nenajedený a v podstatě by nezapnul ani počítač ("Lééni, pamatuješ si to heslo?"). Lenka je jeho anděl strážný, kterému však dochází trpělivost, a tak to vypadá, že ho snad požádá o ruku sama. Protože od Davida se toho viditelně nedočká.

Panovačná sestřička a až moc geniální zubař

Lenka Zahradnická si myslí, že její seriálová Lenka může na diváky působit trochu nesympaticky: "Lenka je poněkud panovačná, nebo alespoň tak může působit. Ale myslím, že to plyne jenom z toho, že David Grábner je tak nepraktický. Takže na základě toho vznikají třenice a ona se pak chová dost nepříjemně," přemýšlí Lenka Zahradnická nahlas.

Zeptali jsme se jí i na to, zdali si vůbec dovede představit život s takovým mužem. David Grábner totiž potřebuje vždy a všude dohled, aby něco nerozlil, nerozbil, nezapomněl... je toho spousta. David by byl pro většinu žen v podstatě další dítě navíc. Stálo by to za to? "Nedovedu si to představit, je to hodně velké nepraktično. Úplně nevim, ale člověk nemá nikdy říkat nikdy. Na druhou stranu možná ano, protože když se člověk zamiluje, nevidí ty chyby, vidí je po až letech," říká Lenka.

Obě Lenky budou muset mít pevné nervy, aby Davida Grábnera přežily ve zdraví:-) Podívejte se na Davidovy vlastnosti – sestříhali jsme několik hlášek o něm:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.