Seriály a filmy

24. července 2014 17:40

Petra Kloidová

Myslíte si stejně jako Lola, že Češi svatby odbývají?

Lola se ve čtvrtém díle vrátila z americké svatby plná energie. Hlavně proto, že svatba byla nabitá pozitivní energií a zábavou. Tihle svatebčané si prostě uměli užít i takovou formální akci, jak někdy svatba může působit. Jak je na tom se svatbami okolní svět?

Nikdy není dost inspirace, kterou můžete sebrat ze všech koutů světa, abyste si vytvořili svatbu podle vlastních preferencí. Že svatbu děláte hlavně pro své blízké, abyste jim ukázali svou lásku a formálně ji ztvrdili? To už je dávno passé. Dnešní svatby mají nápad, který spojuje jednotné téma svatby. Milujete s partnerem potápění? Proč se nevzít pod vodou? Dnes je přeci možné naprosto všechno. Neosobní radnice totiž pomalu ale jistě vycházejí z módy. Můžete se vzít na bílých plážích někde v tichomoří, stejně jako na staré hájovně u lesíku, kde jste si dali první pusu.

Téma kouzelnické svatby

Dnešní svatby mají jen jedno jediné pravidlo - celý den si užít, jak jen můžete. Je to váš den, který neděláte pro nikoho jiného než pro sebe. Stejně jako to udělala dvojice v Anglii, které spojuje fanouškovská láska ke knižní postavě kouzelníka Harryho Pottera.

Stylových témat však může být o dost víc. Jak uvidíte, fantazii se meze nekladou:

Zajímavé obřady, hostiny, inspirace na dorty, ale i formální rady, jak uspořádat svatbu svých snů, najdete na našem novém webu Navždy spolu!

Na tento web můžete nahrát i fotky ze své vlastní svatby. Inspirujte tak ostatní!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.