Na Karla Zeleného leze jaro? Někomu se tu zapalují lýtka...

Že vám není už dávno dvacet let, ještě neznamená, že skončilo všechno. Svatby v Benátkách poukazují i na to, že mezi staršími lidmi existují milostné vztahy. Lýtka se třeba velice galantně zapalují právě krejčímu Karlovi Zelenému.

Když Karel Zelený poprvé viděl Helenu Jánskou na svém místě ve chvíli, kdy se vrátil po dlouhé nemoci, nemohl uvěřit vlastním očím. Vypadalo to, že o práci ho mezitím připravila drobná blondýna. Karel si to vysvětlil po svém. V ten moment sám sebe viděl jako nezaměstnaného. Trvalo dlouhou dobu, než se Olze a Lole povedlo Karlovi vysvětlit, že ho nikdo o práci nepřipravil, Helena měla být pouze jako výpomoc.

Z negativního vztahu k Heleně se však v meziobdobí vyklubal pěkný profesní, ale i přátelský vztah. V gentlemanském stylu se ti dva scházejí i po práci na skleničku. Právě nevídané gentlemanství Karla Zeleného tak trochu diváky a divačky mate.

Ptáme se sami sebe, kde končí jeho nevídaná slušnost a začíná opravdové zalíbení?

Jedním z vodítek může být i to, že paní Krejzové, s kterou teď žije, zalhal o večeru stráveném s Helenou. Chystá se tady však něco víc?

Co myslíte vy? Napište nám do komentářů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.