Naše cesty jsou divoké, ale jsme profesionálové, říká Petra Faltýnová o natáčení s Leošem Marešem

Svatby v Benátkách - Petra Faltýnová mluví o životě a o roli

"Náš vztah je takové carpe diem," říká Petra Faltýnová, která hraje se svým (ex?) partnerem ve Svatbách v Benátkách. Jejich seriálový příběh je podezřele podobný jejich soukromí, ale oba dva tvrdí, že je smyšlený. Co nám Petra prozradila dál?

2. vicemiss roku 1998 a modelka Petra Faltýnová nám dala exkluzivní rozhovor, kde prozradila, jak je to s natáčením seriálu Svatby v Benátkách a mnohem víc. Petra sice před kamerou stála, ale nikdy ne jako herečka. To poprvé prolomila až role v Cestách domů. Nyní ji můžou diváci sledovat ve Svatbách v Benátkách. Většina lidí se shodne na tom, že tato pohledná modelka má před kamerou přirozený projev, Petra se však do hraní nehrne: "Určitě se nechci plést profesionálním hercům do byznysu, myslím si, že na to ani nemám. Díky režisérovi Jánu Novákovi, který ví, co chce a dovede vysvětlit, jak to zahrát, to bylo poměrné snadné a bavilo mě to," říká Petra.

Petra ve své roli hraje samu sebe, tedy slavnou Petru Faltýnovou, která poslední dva roky plní bulvární deníky svým bouřlivým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Oba dva se shodují na tom, že příběh je úplně smyšlený. Leoš Mareš k tomu dodává trochu více vysvětlení.

Petra minulý týden oznámila médiím, že se s Leošem Marešem rozešli. V rozhovoru tuto zprávu přešla s vysvětlením, že jejich cesty jsou divoké: "My jsme s Leošem naprosto v pohodě. Myslím si, že můžu mluvit i za něj. Nás vztah je takový carpe diem, cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Jsme přátelé a domnívám se, že během dalšího natáčení problém nenastane, hlavně jsme oba dva profesionálové."

Podívejte se na rozhovor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.