Natáčení je krásný zážitek, říká představitel Káji, který chodí ještě do školy

Určitě jste si v seriálu Svatby v Benátkách všimli i vytáhlého kudrnáče Káji, kterého si tak pěkně uzurpuje Lola. Kájovi je -náct a snaží se prací ve svatebním salonu vypomáhat rodině. Je na čase, abyste poznali jeho představitele.

Jak se ukázalo v šestém díle, Kája, vnuk pánského krejčího Karla Zeleného (Petr Kostka), to nemá úplně lehké. Nejdříve měl v salonu obstarávat spíše produkci svateb a chod celé firmy, teď ho nejčastěji vidíte, jak šůruje salon s hadrem na podlahu. To, že Kája je spíš uklízečka než energický produkční, má na svědomí Lola, která poslední dobou přehazuje práci na všechny ostatní.

Ani doma to však Kája nemá jednoduché. Dalo by se říct, že jeho rodinu "okupuje" druh jeho matky, která se stará o malou dceru. Bývalý voják ve výslužbě celou rodinu komanduje a od Káji požaduje všechny peníze, které vydělá, prý na chod domácnosti. Sám však sedí v křesle a odpovídá stereotypu typického "ožraly".

Podívejte se na video:

Bylo by super, kdyby člověk mohl proměnit takovou vášeň ve své živobytí,

říká osmnáctiletý gymnazista Gregor Bauer, který Káju v seriálu Svatby v Benátkách hraje. Jak nám prozradil, seriálového Káju toho bude čekat daleko více než vytírání podlah ve svatebním salonu. Jeden z problémů bude i neopětovaná láska. Gregor se k natáčení seriálu dostal přes casting, stejně jako seriálová dvojčata. Když se ho zeptáte na to, co ho na natáčení baví nejvíc, úplně se rozzáří: "Celé natáčení má takovou zvláštní nabitou atmosféru. Sledujete, jak pro každou scénu, která má třeba jen osm sekund, připravuje čtyřicet lidí všechno, aby to bylo dokonalé. Je to prostě krásný zážitek," říká Gregor, který natáčí i na úkor své školní docházky.

A pokud se ho zeptáte, jestli by v budoucnu chtěl být hercem, odpoví vám kladně, ale s respektem v hlase k této náročné profesi.

Co se bude s Kájou dít dál, to uvidíte na Primě již tuto neděli ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.