Nejdřív práci, a pak Mariku, rozhodl autorativně táta Ivana

Svatby v Benátkách – Ivan chce Mariku zpět

Ivan nakonec překvapivě vyhrál konkurz na moderátora kutilského pořadu a je z toho div živý. Úspěch zrovna na tomhle poli nečekal a netuší, jestli má roli vzít. Nebo by měl čekat na charakterní divadelní roli. I přestože mu je přes čtyřicet, dávají mu rady rodiče.

Ivan marně touží po nějaké velké charakterní roli na divadle, ale telefon stále nezvoní. A pokud ano, televizní průmysl z něj chce vytvořit nového Přemka Podlahu. A Ivan se nechce nechat. Na druhou stranu je také klidně možné, že už ho nikdy žádná pořádná role nepotká. Nezaměstnanost to znamená být jednou nohou v depresi. Navíc Ivanovi se nedaří ani v manželském životě, který by podle jeho ženy Mariky měl být brzy rozvázaný.

Drozdovi mu radí, ať nabídku přijme, protože jak to tak u herců bývá, buď je období sucha, nebo naopak hojnosti, kdy nebude vědět kam dřív skočit. Libuše také argumentuje tím, že Ivan bude každý týden celou hodinu pravidelně v televizi a bude vidět, což je pro herce důležité. Ivan si od toho slibuje hlavně to, že si ho bude Marika při případném úspěchu třeba více vážit.

Sledujte, co mu radí Alois.

Sdílejte článek